Hanneke Hansen neemt uit handen van Manuela Bijl het eerste exemplaar van het theaterseizoenboekje in ontvangst.
Hanneke Hansen neemt uit handen van Manuela Bijl het eerste exemplaar van het theaterseizoenboekje in ontvangst.

Theaterseizoen CulturA & Zo weer veelbelovend

Cultuur 196 keer gelezen

Met een wervelende Presentatieshow ging vrijdag 18 september het theaterseizoen van CulturA & Zo van start. Het enige echte theater van Pijnacker-Nootdorp heeft weer een mooi programma kunnen samenstellen.

Het werd deze Presentatieavond uitgebreid besproken en geanalyseerd door Manuela Bijl die niet alleen verantwoordelijk is voor de presentatie maar ook voor de programmering. Ze leidde het hoog geïnteresseerde publiek door de avond en kondigde tussendoor artiesten aan die later dit jaar naar Nootdorp komen maar nu alvast voor een voorproefje zorgden: De Schuurmannen, spoken word artiest René Oskam, cabaretier Raoel Fatehmahomed en ook de lokale muziekformatie Wie Weet Wat die bestaat uit jonge aanstormende muziekdocenten.

Het programma is heel gevarieerd en veelomvattend. Je leest het allemaal op de site maar ook in een handzaam boekje waarin niet alleen de professionele programmering staat maar ook al het andere, zoals een muziekavondje Clos2U en twee weekenden toneel van ‘t Voetlicht, enzovoort.
Aan het eind van de avond ontving CulturA-directeur Hanneke Hansen uit handen van Manuela Bijl het eerste exemplaar van het handzame programmaboekje waarmee alle theatergangers met een vol verwachting kloppend hart naar huis terug vertrokken!
Kaartverkoop: culturaenzo.nl/theater

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant