Afbeelding

Wijkfeest Koningshof brengt de buurt samen

Actueel 199 keer gelezen

Het wijkfeest van Koningshof in Pijnacker is zondag uitgegroeid tot een heerlijke dag vol gezelligheid, ontmoeting en plezier. Dankzij de inzet van basisschool De Prinsenhof, de gemeente en verschillende lokale ondernemers kon de hele wijk genieten van een feestelijk programma.

Ook bewoners uit Tuindershof waren van harte welkom. Daarmee werd alvast een mooie verbinding gelegd tussen beide wijken. Wie weet leidt die samenwerking in de toekomst zelfs tot een gezamenlijke bewonersvereniging.

Er was voor jong en oud van alles te beleven. Kinderen konden zich uitleven bij het circus en meedoen aan verschillende workshops, terwijl er volop ruimte was om elkaar te ontmoeten en gezellig bij te praten. Ook aan de inwendige mens was gedacht: er waren allerlei lekkere hapjes en drankjes voor een wel heel bijzonder prijsje. Alles voor slechts één euro! Waar maak je dat nog mee?

Daarnaast stonden er verschillende leuke kraampjes waar bezoekers konden rondkijken, kennismaken en natuurlijk iets leuks mee naar huis konden nemen. De ontspannen sfeer zorgde ervoor dat het feest echt een moment werd waarop bewoners elkaar konden ontmoeten en de wijk samen konden beleven.

Een extra groot compliment is op zijn plaats voor alle vrijwilligers. Zonder hun inzet, enthousiasme en vele uren voorbereiding zou deze prachtige dag niet mogelijk zijn geweest.

Het wijkfeest liet zien hoe mooi het is wanneer bewoners, organisaties, ondernemers en gemeente de handen ineenslaan. Koningshof kan terugkijken op een geslaagde dag – en hopelijk is dit het begin van nog veel meer mooie activiteiten en samenwerking in de wijk!


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant