Foto's: Sander de Hollander
Foto's: Sander de Hollander Sander de Hollander

RKDEO speelt gelijk tegen Argon in Mijdrecht

Sport 143 keer gelezen

RKDEO heeft de eerste competitie wedstrijd gelijk gespeeld in Mijdrecht tegen Argon. RKDEO kwam na ongeveer een kwartier spelen op een voorsprong via een doelpunt van Falillou Gueye maar kreeg vlak voor rust de gelijkmaker om de oren.

In de tweede helft een licht overwicht voor RKDEO en grossierde het aan kansen maar er vielen geen doelpunten meer aan beide zijden. Een positief feit is de returns van Daniel Prieto en Sven van Noppen na blessureleed, even afwachten op een reactie en wellicht volgende week weer in de basis. Achteraf gezien had RKDEO misschien meer verdiend maar moet tevreden zijn met een punt.

Komende zaterdag een ‘Super Saturday’ met om vijf uur de ‘Dorpsderby’ RKDEO tegen rivaal SV Nootdorp met aansluitend een uitgebreide Derde helft in het clubgebouw.


Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nijntje peutergym op OBS De Bonte Tol Zorg en welzijn 4 minuten geleden
Afbeelding
Prinsjesdagbarbecue VVD Pijnacker-Nootdorp weer groot succes Politiek 32 minuten geleden
Foto's: Sander de Hollander
RKDEO speelt gelijk tegen Argon in Mijdrecht Sport 1 uur geleden
Foto: Ria Wilschut
SV Nootdorp grijpt naast eerste thuispunten Sport 1 uur geleden
Makoto Suekuni speelt Othello tegen de vijfjarige Alissa tijdens een eerder toernooi.
Eerste Nederlands kampioenschap Othello in Pijnacker Sport 3 uur geleden
Afbeelding
Weer een zooitje op het Sportpark: ‘Dit valt nog mee’ Actueel 5 uur geleden 4

Uit de krant