
Weer een zooitje op het Sportpark: ‘Dit valt nog mee’
Actueel 267 keer gelezen„Dit valt nog mee.” Dat is de opvallende constatering van een bezoekster van het sportpark aan de Sportlaan in Pijnacker. Bij de papiercontainers ligt opnieuw een flinke hoeveelheid afval.
De locatie is al jaren een bekende plek waar afval wordt gedumpt. Ondanks onderzoek door Handhaving en in sommige gevallen zelfs torenhoge boetes voor ondernemers die afval op deze plek achterlaten, blijkt het probleem nog altijd niet volledig opgelost.
De meldster verbaast zich erover dat er opnieuw afval naast de containers ligt. Ze stuurde de foto’s naar de krant met de vraag: „Wat zou er in de koffer zitten?”
De bewuste koffer maakt het afvalprobleem op het sportpark in ieder geval extra opvallend. Of er daadwerkelijk iets bijzonders in zit, is vooralsnog niet duidelijk.
![]()
![]()
















