Afbeelding

Vrachtwagen rijdt water in

Actueel 7.179 keer gelezen

Pijnacker - Op de Delftsestraatweg in Pijnacker is een vrachtwagen te water geraakt. Door onbekende oorzaak knalde de vrachtwagen eerst tegen een lantaarnpaal, waarna hij te water ging.

De chauffeur is uit de vrachtwagen gekomen en is ongedeerd. De brandweer is ter plaatse met duikers en een grote kraan om de vrachtwagen uit het water te halen. De weg is deels afgesloten.




Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Van der Stoep risico-advies & verzekeringen zoekt collega’s Zakelijk 10 uur geleden
Foto: Martijn Mastenbroek
Acht fietsen gestolen uit afgesloten fietsenkelder Actueel 11 uur geleden 4
Afbeelding
Hoogwaardige massieve tuinmeubelen voor elke buitenruimte Zakelijk 11 uur geleden
Het ‘Witte Huis’ blijft gesloten: een leegstand die als een domper voelt voor het centrum van Pijnacker.
Mysterie rond voormalig Fratelli-pand in Pijnacker: waarom blijft de deur gesloten? Actueel 15 uur geleden 29
Zo gaat de legendarische race er uiteindelijk uitzien.
Badeendjesrace op de Dobbeplas nadert snel: koop nog snel een ‘eendje’ en win misschien een mooie prijs! Actueel 15 uur geleden 10
Tess, Puck en Lotte lopen vijf dagen achtereen tien kilometer voor het goede doel.
Doneer ook! Stoere Pijnackerse scholieren in actie voor KiKa onderzoek Actueel 30 jun, 13:25 2

Uit de krant