
Kortebaandraverij Nootdorp dit jaar niet meer verreden
Actueel 496 keer gelezenNootdorp - De kortebaandraverij in Nootdorp, die op dinsdag 4 augustus 2026 op het laatste moment werd afgelast, wordt dit jaar niet meer ingehaald. Dat heeft het bestuur van de Stichting Kortebaan Nootdorp besloten. Dat meldt men zojuist aan Telstar Online.
De afgelasting kwam voor het bestuur en de vele vrijwilligers als een grote teleurstelling. Zeker omdat het nieuws pas dinsdagochtend vroeg, op de dag van het evenement, bekend werd.
Geen ruimte op de kalender
Een nieuwe datum later dit jaar blijkt niet haalbaar. De kortebaankalender biedt daarvoor geen ruimte. Daarnaast verwacht de organisatie dat een later georganiseerd evenement minder bezoekers zou trekken. Ook zouden de kosten voor het opnieuw organiseren van de draverij relatief hoog zijn.
Hoewel de teleurstelling groot is, kijkt de organisatie ook terug op een geslaagde middag. De ponybrunch die op 4 augustus aan het begin van de middag werd georganiseerd, trok veel belangstelling. Maar liefst 24 pony’s waren aanwezig.
Dank aan vrijwilligers en partners
Het bestuur spreekt zijn dank uit aan alle vrijwilligers die zich hebben ingezet, evenals aan de betrokken instanties voor hun medewerking. Ook wordt het Hippisch Centrum Nootdorp bedankt voor de inzet en prettige samenwerking.
De organisatie richt de blik inmiddels vooruit. De volgende editie van de Kortebaandraverij Nootdorp staat gepland voor dinsdag 3 augustus 2027.
Na de teleurstelling van dit jaar hoopt de organisatie dan weer veel bezoekers te mogen verwelkomen voor een mooie en succesvolle kortebaandraverij.
















