Foto: Politie Pijnacker-Nootdorp
Foto: Politie Pijnacker-Nootdorp

Zonde van je geld: weinig snelheidsovertredingen bij controles in Pijnacker-Nootdorp

Actueel 3.704 keer gelezen

Onlangs heeft de politie in de gemeente Pijnacker-Nootdorp op meerdere locaties snelheidscontroles uitgevoerd. Daarbij werden slechts drie overtredingen vastgesteld bij in totaal 150 gecontroleerde voertuigen. Volgens de politie is dat een positief resultaat.

Met de controles wil de politie aandacht vragen voor verkeersveiligheid. Hard rijden vergroot de kans op ernstige ongevallen, omdat bestuurders minder tijd hebben om te reageren en te remmen. Volgens de politie hadden sommige – soms zelfs dodelijke – verkeersongevallen voorkomen kunnen worden als er minder hard was gereden.

Daarnaast wijst de politie op de financiële gevolgen van te hard rijden. Niet alleen kunnen snelheidsovertredingen leiden tot hoge boetes, ook stijgt het brandstofverbruik aanzienlijk bij hogere snelheden. In een tijd waarin brandstofprijzen hoog blijven, is dat volgens de politie “zonde van je geld”.

De politie bedankt weggebruikers die zich aan de snelheid hielden en roept automobilisten op alert en verantwoord te blijven rijden.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Eelkje Colmjon
Thrillerschrijver Jeroen Windmeijer te gast bij Rotary Club Pijnacker-Nootdorp Cultuur 9 uur geleden
Afbeelding
Senioren bezoeken Openluchtmuseum Arnhem Actueel 11 uur geleden
Afbeelding
Villa Casper krijgt 8.500 euro voor tuin Actueel 13 uur geleden 5
Afbeelding
Gratis coachgesprek voor toekomst in de zorg Zakelijk 15 uur geleden
Overdracht cheque van €15.000 door Marcel Kentrop (l), bestuurslid VEP, aan Amanda Vianen (r), Vereniging Wensambulance Nederland.
Howdy’s Pannenkoek Saloon draagt bij aan landelijke donatie van €15.000 voor WensAmbulance Nederland Zorg en welzijn 16 uur geleden
Afbeelding
Ingezonden: Bezuinig niet op taal en toekomst Actueel 18 uur geleden

Uit de krant