Afbeelding

Avalex sluit eind dit jaar de milieustraat in Nootdorp

Actueel 4.039 keer gelezen

Zaterdag 30 december 2023 is de laatste dag waarop grofvuil naar de milieustraat in Nootdorp gebracht kan worden. 

Daarna sluit deze milieustraat definitief. De inwoners van Pijnacker-Nootdorp hebben meerdere alternatieven om hun grof huishoudelijk vuil en KCA gescheiden aan te blijven bieden. Zij kunnen terecht bij de andere Avalex-milieustraten en de mobiele milieustraat. Voor een tweede leven bieden repair cafés, kringloopwinkels en e-waste inleverpunten oplossingen. Zie avalex.nl/alternatief-nootdorp.

Iedereen is met zijn/haar (digitale) Avalexpas welkom bij alle milieustraten van Avalex. Voor de inwoners van Pijnacker-Nootdorp zijn de milieustraten in Rijswijk en Delft relatief dichtbij. Daarnaast hebben deze milieustraten ruimere openingstijden en kun je er met meer soorten afval terecht.
Past het grofvuil en klein chemisch afval (KCA) in een boodschappentas? Dan biedt de mobiele milieustraat volgend jaar mogelijk ook een uitkomst. Deze ‘marktwagen’ komt één dag per maand in Nootdorp bij De Parade en één dag per maand in Pijnacker, op het Raadhuisplein.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Eelkje Colmjon
Thrillerschrijver Jeroen Windmeijer te gast bij Rotary Club Pijnacker-Nootdorp Cultuur 10 uur geleden
Afbeelding
Senioren bezoeken Openluchtmuseum Arnhem Actueel 13 uur geleden
Afbeelding
Villa Casper krijgt 8.500 euro voor tuin Actueel 14 uur geleden 5
Afbeelding
Gratis coachgesprek voor toekomst in de zorg Zakelijk 16 uur geleden
Overdracht cheque van €15.000 door Marcel Kentrop (l), bestuurslid VEP, aan Amanda Vianen (r), Vereniging Wensambulance Nederland.
Howdy’s Pannenkoek Saloon draagt bij aan landelijke donatie van €15.000 voor WensAmbulance Nederland Zorg en welzijn 18 uur geleden
Afbeelding
Ingezonden: Bezuinig niet op taal en toekomst Actueel 19 uur geleden

Uit de krant