Afbeelding

Sepp neemt kleine avonturiers mee op ontdekking

Zakelijk 169 keer gelezen

Pijnacker - Een langgekoesterde droom van Manon Voet uit Pijnacker, die jarenlang op de plank lag, is werkelijkheid geworden. Ze heeft haar eerste kinderboek geschreven, geïllustreerd én vormgegeven: Sepp de zebra en de grote 5.

Het idee ontstond na een bijzondere rondreis door Zuid-Afrika. Geïnspireerd door de dieren en natuur maakte Manon het eerste concept en de vormgeving van het verhaal over de nieuwsgierige zebra Sepp. Het juiste moment om het verhaal verder uit te werken liet nog even op zich wachten. Tot ze vorig jaar besloot Sepp weer tevoorschijn te halen en zijn avontuur eindelijk af te maken. In het boek ontmoet Sepp één voor één de Grote Vijf. Van ieder dier leert hij iets bijzonders over één van zijn zintuigen. Wanneer Sepp verdwaalt, ontdekt hij hoe zijn zintuigen hem kunnen helpen de weg naar huis terug te vinden. Zo leren jonge kinderen spelenderwijs meer over dieren, de natuur én hun eigen zintuigen. Manon wilde een boek maken dat verder gaat dan alleen voorlezen. Met een boekenlegger vol zintuigen-opdrachten kunnen kinderen zelf op ontdekking. Via de QR-code ontdekken ze meer over Sepp en kunnen ze gratis kleurplaten downloaden.

Het hardcoverboek telt 68 pagina’s en 7 hoofdstukken en is bedoeld voor kinderen van 3 tot 7 jaar. Inmiddels is Sepp lokaal verkrijgbaar bij Van Atten en Primera in Pijnacker. Manon werkt daarnaast aan uitbreiding naar meer boekhandels en verkooppunten. Het boek is ook verkrijgbaar via www.manonvoet.nl en bol.com.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Arie vindt het een heerlijke hobby. Gelukkig zijn zijn ogen nog goed en heeft hij nog een vaste hand!
Arie Verhoef geniet enorm van diamond painten Actueel 37 minuten geleden
Afbeelding
Sepp neemt kleine avonturiers mee op ontdekking Zakelijk 1 uur geleden
Foto: Jan van der Sman
Brug hard aan vervanging toe: in januari gaat dat gebeuren Actueel 2 uur geleden
Met uiterste precisie en een maritieme operatie werd een van de kunstwerken te water gebracht.
Beelden in beweging bij Emmapark Cultuur 2 uur geleden
Locatie SWOP aan de Oostlaan 25 in Pijnacker, waar op 9 september het Open Huis van het Vrijwilligers Informatiepunt plaatsvindt.
Ontdek allerhande vrijwilligerswerk bij SWOP op woensdag 9 september Zorg en welzijn 2 uur geleden
Foto: Martijn Mastenbroek
CulturA & Zo presenteert op 18 september het nieuwe seizoen in een gratis show Cultuur 2 uur geleden

Uit de krant