Sportprogramma
Sport 144 keer gelezenDoor gebrek aan redactionele ruimte in de krant, op Telstar Online vandaag het complete sportprogramma.
Oliveo
Jeugd
Zaterdag 5 maart
11.00 SEV A1 - Oliveo A1
14.45 MVV '27 A1 - Oliveo A2
15.00 Oliveo A3 - LYRA A3
12.30 Oliveo A4 - ODB A1
12.30 Oliveo B1 - Smitshoek B1
14.30 Oliveo B2 - RKDEO B2
14.30 Vredenburch B2 - Oliveo B3
12.30 Spirit B4 - Oliveo B4
12.15 Laakkwart. C1 - Oliveo C1
15.00 Westlandia C3 - Oliveo C2
12.30 Oliveo C3 - Hermes DVS C1
11.00 Oliveo C5 - DWO C6
10.00 Leonidas D1 - Oliveo D1
11.00 Oliveo D2 - Die Haghe D1
09.30 Oliveo D3 - Schipluiden D2
10.00 Oliveo D5 - DWO D6
11.00 Forum Sport E9 - Oliveo E6
09.30 RKDEO F6 - Oliveo F4
Senioren
Zondag 6 maart\\14.30 GSC ESDO 1 - Oliveo 1
11.00 Vredenburch 2 - Oliveo 2
11.30 DONK 2 - Oliveo 3
12.00 Delft 4 - Oliveo 4
14.00 Full Speed 6 - Oliveo 5
10.00 SVH 5 - Oliveo 6
12.00 Oliveo 7 - SVDPW 4
10.00 Oliveo VE1 - Concordia VE2
Zaalvoetbal
Maandag 7 maart
20.00 DONK 2 - Oliveo 8
20.45 MaaMVV '27 2 - Oliveo 6
22.00 SEP 2 - Oliveo 4
Woensdag 9 maart
19.30 Oliveo 1 - RS 1
20.30 Oliveo 2 - Alexandria'66 2
Donderdag 10 maart
19.30 Oliveo 5 - VNI 4
20.30 Oliveo 7 - MVV '27 5
Vrijdag 11 maart
21.00 GSC ESDO 2 - Oliveo 3
DEO Volleybal
Algemene informatie, trainingstijden, wedstrijdprogramma?s, foto?s en wetenswaardigheden over DEO Volleybal is te vinden op de offici?le website van DEO Volleybal: www.deovolleybal.nl
Donderdag 3 maart
21:00 Kalinko XR 8 - DEO XR 1 Sporthal Gaslaan
Vrijdag 4 maart
19:30 DEO DS 2 - Vollier DS 2 Jan Janssenhal
19:30 DEO MB 1 - Monza MB 2 Jan Janssenhal
21:30 DEO HS 1 - Netwerk HS 1 Jan Janssenhal
21:30 DEO DS 1 - Gemini-Kangeroes DS 2 Jan Janssenhal
Oliveo Handbal
Zaterdag 5 maart
12.40 HC2-Atomium C2
13.40 E1-Gemini E1
14.30 HB1-Atomium B1
10.00 Unitas B1-DB1
11.00 HWC B1-HB2
13.50 Saturnus GD1-GD1
14.20 Snelwiek GD2-GD2
Zondag 6 maart
13.10 Quintus A2-Heren A2
14.10 Hellas A1-Heren A1
Woensdag 9 maart
Schipluiden DR1-Dames R1
DSVP
Woensdag 2 maart
18:30 DSVP D3 - DSVP C5
DSVP ZDS2 - vrij
Zaterdag 5 maart
14:30 DSVP 1 - Polanen 1
11:00 DSVP 2 - Katwijk 5
14:30 DSVP 3 - FC 's-Gravenzande 5
14:30 DSVP 4 - Vitesse Delft 5
14:30 KMD 3 - DSVP 6
14:00 DVC 3 - DSVP 7
14:30 DSVP 8 - DWO 7
12:45 DSVP 9 - Nootdorp 7
12:30 KMD 7 - DSVP 10
13:00 SVC'08 VE2 - DSVP VE1
12:45 DSVP VE2 - Semper Altius VE2
14:30 Altior DA1 - DSVP DA2
10:30 Rijnvogels MA2 - DSVP MA1
11:00 DSVP MB2 - Koudekerk MB1
08:30 Zoetermeer E9 - DSVP E9M
08:45 DSVP E10M - Forum Sport E14M
09:45 DSVP E11M - hsv Escamp E6
11:00 DSVP A1 - Tegenstander A1
15:00 DSO B5 - DSVP B2
12:45 DSVP B3 - Full Speed B2
11:00 Scheveningen C3 - DSVP C4
9:00 FC 's-Gravenz C6 - DSVP C5
9:45 DSVP D2 - Concordia D2
09:45 DSVP D3 - Blauw Zwart D5
08:30 DSVP D7 - Berkel D3
08:45 DSVP F2 - RKDEO F3
09:45 DSVP F13 - Nootdorp F11
Overige teams zijn vrij
Maandag 7 maart
20:00 FCW/Event Pl. DS3 - DSVP ZDS1
Hal: Sosef
Dinsdag 8 maart BBGW50A
19:30 DSVP 1 RKAVV 1
18:45 DSVP C1 - Schipluiden C1
21:00 DSVP Z1 - Semper Altius 9
20:00 DSVP ZDS2 - Nootdorp DS2
Woensdag 9 maart
19:00* DSVP D5M - Laakkwartier D4
17:45 DSVP E11-2 RKDEO E11-4
20:00 BVCB 2 - DSVP Z2
Hal: Vermeulen Sporthal
Avanti
Zaterdag 5 maart
19:00 Avanti 1 - DSC 1
17:30 Avanti 2 - Maassluis 2
19:40 Vriendenschaar 3 - Avanti 3
15:15 Oranje Wit 4 - Avanti 4
20:30 Avanti 5 - Madjoe 4
17:15 ODO 3 - Avanti 6
20:45 VEO 6 - Avanti 7
21:50 De Meervogels 8 - Avanti 8
19:15 Hoekse 1 - Avanti 10
14:00 Avanti 11 - Achilles 7
16:10 Avanti A1 - Sporting Delta A1
15:00 Pernix A2 - Avanti A3
15:35 KVS A3 - Avanti A4
15:10 Avanti A5 - SDO A2
19:15 GKV A3 - Avanti A7
12:00 Avanti B1 - Sporting Delta B1
13:45 Avanti B2 - Die Haghe B2
14:00 Weidevogels B2 - Avanti B3
17:15 Refleks B2 - Avanti B4
11:00 Avanti B6 - Achilles B3
16:15 Refleks C1 - Avanti C1
14:10 ODO C1 - Avanti C2
12:45 Avanti C3 - Excelsior C2
12:00 De Meervogels C4 - Avanti C5
10:00 Avanti D1 - Fortissimo D1
13:05 ODO D1 - Avanti D2
13:00 DES D2 - Avanti D3
11:00 Madjoe D3 - Avanti D4
11:45 Avanti D5 - Dijkvogels D2
10:45 Avanti D6 - Crescendo D2
12:45 Avanti E2 - KVS E2
10:00 De Meervogels E2 - Avanti E3
11:45 Avanti E4 - ODO E3
10:45 Avanti E5 - ONDO E4
10:00 Phoenix F1 - Avanti F2
09:00 ODO F3 - Avanti F3