
Oliveo verspeelt punten tegen Foreholte
SportPijnacker - Oliveo speelde zaterdag uit bij Foreholte en begon goed aan de wedstrijd. In het eerste half uur was Oliveo de gevaarlijkste ploeg met een drietal kansen om de score te openen. Foreholte kwam met de schrik vrij, met dank aan de doelman, die zijn ploeg met enkele fraaie reddingen behoedde voor een vroege achterstand.
De Voorhouters konden geen vuist maken tegen het fel en gedegen spelende Oliveo. De 1-0 van Foreholte viel ook uit de lucht. De mee voetballende Taal paste de bal in de voeten van de tegenstander die met een fraai schot dit presentje afstrafte. De thuisploeg was wakker en kreeg via een knappe volley rakelings over de lat zelfs de kans op de 2-0.
Op slag van rust kreeg Nick Toussaint nog een droomkans om zijn ploeg op gelijke hoogte te koppen, maar waar hij de afgelopen weken heel scherp was, ging deze bal over.
Na rust een stuk scherper en frisser spelend Foreholte wat al snel resulteerde in een kan welke rakelings naast ging. In een boeiende fase, waarin Oliveo weer de keeper op de weg naar de gelijkmaker tegenkwam, sloeg de thuisploeg doeltreffend toe. Na slecht wegwerken kwam de bal voor een vrijstaande speler van Foreholte en hij liet Martijn Taal kansloos.: 2-0. Foreholte raakte daarna nog de paal en aan de andere kant voorkwam de keeper weer knap een treffer. Tien minuten voor tijd bracht Pjer Bom de spanning weer terug met een knappe goal: 2-1. In een alles of niets offensief werd de druk op het doel van Foreholte opgevoerd, met in de laatste minuut nog een schot wat net over ging.
Zo deed Oliveo zichzelf tekort door in de eerste helft niet te scoren en uiteindelijk 2 doelpunten weg te geven. Oliveo staat nu op de 7e plaats met maar 3 punten achterstand op plek 3 en 7 op plek 1 dus er is nog alles mogelijk in deze spannende en gelijkwaardige competitie. De komende 2 weken heeft Oliveo geen competitie verplichtingen en daarom spelen ze op 22 februari een oefenwedstrijd bij SV Honselersdijk om 14.30 uur . Op 1 maart gaat de competitie verder met de thuiswedstrijd tegen Donk.
















