Afbeelding

Voltige Team 1 wint eerste prijs

Sport 2.617 keer gelezen

Nootdorp - Zaterdag was een spannende dag voor de voltigeurs Nomza, Merel, Amy, Valerie en Mila van Hippisch Centrum Nootdorp. 

Na een lange tijd gingen ze weer op wedstrijd, dit keer in Groot-Ammers. Voor longeur Arina en een aantal voltigeurs was het de eerste keer, wat de dag extra spannend maakte. Iedereen hield zijn zenuwen goed in bedwang en samen met pony Oreo lieten ze een mooie kür zien met het thema ‘Disco’. Ook de verplichte oefeningen gingen goed. Na een spannende en gezellige dag kwam het team tevreden thuis met de eerste prijs.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Sam Treewood  / Regio 15
Meisje zwaargewond na frontale scooterbotsing in fietstunnel bij Groenzoom Actueel 10 uur geleden 3
Afbeelding
Zeer warm en kans op zware buien Actueel 16 uur geleden
Van links naar rechts: Bart van Straten, Janno Meijer, Hanneke van de Gevel, Marieke van Bijnen en Bas Gelton. (Foto: Jos Elve)
Wethouderskandidaten en portefeuilleverdeling bekend Actueel 19 uur geleden
Fariha en haar collega Florina Hornig met de Taalklas bij Omnia in Nootdorp.
Schoolmaatje: kloof tussen school en nieuwkomers verkleinen Actueel 18 jun, 19:06
Misschien wel zijn meest onderschatte taak was het indelen van de scheidsrechters voor alle wedstrijden.
Een vrijwilliger van onschatbare waarde voor HCP Sport 18 jun, 17:05
Beteuterde gezichten bij spelers en staf nadat een unieke kans verloren is gegaan.
Avanti/Post Makelaardij U19 loopt opnieuw finale mis Sport 18 jun, 15:15

Uit de krant