
Herdenking Allerzielen 2024 in Nootdorp en Pijnacker
Kerkbericht 1.990 keer gelezenRondom Allerzielen worden vanuit de R.K.-parochies van Nootdorp en Pijnacker, de H. Bartholomeuskerk en de Johannes de Dooperkerk, de overledenen herdacht. Op zaterdag 2 november vindt er om 19.00 uur een speciale viering plaats in beide kerken ter gelegenheid van Allerzielen.
Op zondag 3 november om 15.00 uur wordt de jaarlijkse Grafzegen gehouden op begraafplaats St. Janshof. De plechtigheid begint in de aula, waarna er een processie volgt naar de R.K.-begraafplaats om de graven te zegenen. Na afloop is er gelegenheid om samen koffie te drinken en na te praten.
Nabestaanden van de overledenen van het afgelopen jaar ontvangen een uitnodiging, maar iedereen is van harte welkom om deze herdenkingen bij te wonen en de overledenen te eren.
















