Samen in actie voor een schone buurt: de enthousiaste deelnemers van Schoon Pijnacker-Nootdorp tijdens de opruimactie in Emerald, in het kader van World Cleanup Day.
Samen in actie voor een schone buurt: de enthousiaste deelnemers van Schoon Pijnacker-Nootdorp tijdens de opruimactie in Emerald, in het kader van World Cleanup Day.

Schoon Pijnacker-Nootdorp ruimt weer op

Actueel 236 keer gelezen

Zaterdagochtend 19 september was Schoon Pijnacker-Nootdorp actief in de wijk Emerald in Delfgauw. De opruimactie stond in het teken van World Cleanup Day, waaraan wereldwijd miljoenen mensen deelnemen.

Ondanks het regenachtige weer gingen 19 enthousiaste deelnemers met grijpers en afvalzakken de wijk in. Ook de Zuidpoldersingel werd grondig aangepakt. Daar werden opvallend veel statiegeldblikjes gevonden. De opbrengst daarvan gaat naar een goed doel.

Het meeste afval bestond uit peuken, snoeppapiertjes, boodschappenbriefjes, piepschuim, plastic verpakkingsmateriaal en koffiebekertjes. Ook werden onder meer een wieldop en een babyzonnebrilletje gevonden. Veel volle afvalzakken waren het resultaat. Waar mogelijk werd het afval onderweg gescheiden weggegooid. Na de traditionele groepsfoto werd iedereen gastvrij ontvangen bij de Kiezel. Vrijwilligster Mieke zorgde voor koffie en thee, terwijl de organisatie trakteerde op zelfgebakken cake en koekjes. Het werd daardoor een gezellige afsluiting.

Helemaal Groen
De volgende opruimactie vindt plaats op zaterdagmiddag 31 oktober in Keijzershof in Pijnacker-Zuid. Jaap de Boer van Stichting Helemaal Groen vertelt daar over de app HelemaalGroen, waarmee onder andere wandelroutes kunnen worden vastgelegd.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Wilt u vrijwilliger of deelnemer worden? Neem contact op met Coky Scholte via 015-3611123.
Zonnebloem Pijnacker bezoekt Vlindertuin Actueel 15 minuten geleden
Afbeelding
Nootdorper Jayden Hoenke trapt door voor het Prinses Beatrix Spierfonds Actueel 2 uur geleden
Anne, Lois, Suze-Fien, Fleur en Fien.
Meiden van de Beatrixschool halen 88 euro op voor goede doelen Actueel 2 uur geleden
Afbeelding
Kom 30 september water tappen en oefen mee voor een noodsituatie Gemeente 2 uur geleden
Samen in actie voor een schone buurt: de enthousiaste deelnemers van Schoon Pijnacker-Nootdorp tijdens de opruimactie in Emerald, in het kader van World Cleanup Day.
Schoon Pijnacker-Nootdorp ruimt weer op Actueel 2 uur geleden
Afbeelding
Gezellig koffiemoment tijdens Burendag in het Gouwe Huis Actueel 4 uur geleden

Uit de krant