
Doe mee: samen maken we Nootdorp schoon op zaterdag 30 mei
Actueel 243 keer gelezenOp zaterdagmorgen 30 mei organiseert Schoon Pijnacker Nootdorp opnieuw een gezamenlijke opschoonactie. Dit keer gaan vrijwilligers aan de slag in Nootdorp, waar de Parade en de omliggende straten worden schoongemaakt.
De aanhanger van de gemeente met opruimmaterialen staat klaar op de Markt. Deelnemers kunnen zich tussen 10.15 en 10.30 uur melden om grijpers, zakken en andere materialen op te halen wanneer zij die niet zelf meenemen. De actie duurt tot 12.00 uur en wordt afgesloten met een groepsfoto en een overzicht van het verzamelde afval. Na afloop ontvangen alle deelnemers een kop koffie of een ijsje bij Chocolaterie De Lelie. Iedereen is van harte welkom om mee te helpen aan een schonere leefomgeving.
Deelnemers kunnen zich tussen 10.15 en 10.30 uur melden op de Markt om grijpers, zakken en andere materialen op te halen wanneer zij die niet zelf meenemen
Meer informatie is te vinden op www.schoonpijnackernootdorp.nl. Samen zorgen we voor een nette wijk en een gezellige ochtend met betrokken buurtbewoners samen.
















