
Laat je spullen bloeien: Repair Café in Nootdorp
Actueel 1.484 keer gelezenNootdorp - De lente is in volle gang: bloemen bloeien, de zon laat zich steeds vaker zien, en het is dé tijd van het jaar voor een frisse start. Niet alleen in huis of tuin, maar ook voor je spullen die al een tijdje liggen te wachten op aandacht. Laat ze bloeien – bij het Repair Café!
Op zaterdag 17 mei tussen 10.00 en 12.00 uur staan onze enthousiaste vrijwilligers weer voor je klaar in Kindcentrum Regenboog, Koningin Julianastraat 1 in Nootdorp. Of het nu gaat om een broodrooster die niet meer popt, een lamp die het niet meer doet, of een laptop die kuren vertoont – wij helpen je graag om het een tweede leven te geven. Samen kijken we wat er nog mogelijk is.
Let op: deze maand zijn onze naaidames er helaas niet bij. Dat betekent dat we dit keer géén kleding kunnen repareren en ook geen vragen kunnen beantwoorden over naaiwerk of naaimachines. We vragen je vriendelijk om textiel en naaimachines deze keer thuis te laten.
Repareren is niet alleen goed voor je portemonnee, maar ook voor het milieu. Weggooien? Mooi niet! Door te herstellen in plaats van te vervangen, dragen we bij aan een duurzamere wereld.
Er is koffie en thee voor één euro en natuurlijk volop gezelligheid. We vragen geen vaste bijdrage, maar een vrijwillige donatie is welkom om het Repair Café draaiende te houden. Meer informatie of contact? Kijk op www.facebook.com/RepairCafePijnackerNootdorp of mail naar repaircafepn@gmail.com.
















