Foto: Spa Media
Foto: Spa Media

Zeer grote brand op bedrijvenpark in Nootdorp

Actueel 19.949 keer gelezen

Nootdorp - Dinsdagavond is er brand uitgebroken op het dak van een bedrijfspand aan de Ambachtshof in Nootdorp. De situatie escaleerde snel, waardoor de brandweer het incident opschaalde naar het sein ‘Zeer Grote Brand’.

Brandweerlieden uit de regio zetten alles op alles om het vuur onder controle te krijgen. De oorzaak van de brand en de omvang van de schade zijn nog onduidelijk. Gelukkig zijn er geen gewonden gemeld.

Met een hoogwerker worden de vlammen bestreden. Op de stoep voor het gebouw staat een kleine brandblusser, wat erop wijst dat direct na het uitbreken van de brand al een bluspoging is ondernomen. Het dak stond echter snel grotendeels in brand.

Rook op het dak
Persfotograaf Olav Spa sprak met de eigenaar van het pand. “Hij vertelde dat hij het pand al vier jaar huurt. Binnen was er eigenlijk niets aan de hand, maar hij zag ineens rook op het dak. Hij heeft de aanwezigen in veiligheid gebracht en 112 gebeld. Hij heeft werkelijk geen idee hoe en waar de brand is begonnen. Mogelijk van buitenaf, maar dat is nog gissen,” aldus Olav.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant