Afbeelding

Egels bezoeken tuin van Jan van der Sman

Actueel 7.064 keer gelezen

Nootdorp - Vorige week meldde Jan van der Sman al dat hij drie egels had gespot in zijn tuin. Destijds had hij nog geen goede foto kunnen maken, maar deze week is het hem gelukt om de stekelige gasten vast te leggen.

“Ik stuur je hierbij de foto’s van de egels die al drie jaar lang bij ons aankomen om ‘s avonds te eten, meestal tussen 22.00 en 23.00 uur,” schrijft Jan. “Ze krijgen universeel voedsel dat de katten niet lusten. We halen dat altijd bij Fred Ted”, aldus Jan.

Op de bijgevoegde foto’s zijn twee van de drie egels te zien die trouw elke avond hun maaltje komen halen in de tuin van Jan. Dankzij zijn geduld en liefde voor de dieren heeft hij deze bijzondere momenten kunnen vastleggen.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Sam Treewood  / Regio 15
Meisje zwaargewond na frontale scooterbotsing in fietstunnel bij Groenzoom Actueel 58 minuten geleden 1
Afbeelding
Zeer warm en kans op zware buien Actueel 7 uur geleden
Van links naar rechts: Bart van Straten, Janno Meijer, Hanneke van de Gevel, Marieke van Bijnen en Bas Gelton. (Foto: Jos Elve)
Wethouderskandidaten en portefeuilleverdeling bekend Actueel 10 uur geleden
Fariha en haar collega Florina Hornig met de Taalklas bij Omnia in Nootdorp.
Schoolmaatje: kloof tussen school en nieuwkomers verkleinen Actueel 18 jun, 19:06
Misschien wel zijn meest onderschatte taak was het indelen van de scheidsrechters voor alle wedstrijden.
Een vrijwilliger van onschatbare waarde voor HCP Sport 18 jun, 17:05
Beteuterde gezichten bij spelers en staf nadat een unieke kans verloren is gegaan.
Avanti/Post Makelaardij U19 loopt opnieuw finale mis Sport 18 jun, 15:15

Uit de krant