
Gemeentebestuur sluit beroemde ‘PAOTHEEK’
Actueel 6.261 keer gelezenPijnacker - Het voormalige apothekerspand aan de Hesselt van Dinterlaan in Pijnacker is per direct gesloten. Dit besluit is genomen door het college van burgemeester en wethouders van Pijnacker-Nootdorp.
“Het pand is gesloten omdat het niet voldoet aan de constructieve bouw- en brandveiligheidseisen zoals omschreven in het Bouwbesluit 2012,” bevestigt een woordvoerster aan Telstar Online. Alle deuren zijn verzegeld door de autoriteiten. “Verbreking van de zegel is een misdrijf,” zo luidt de waarschuwing. In het pand woonden nog mensen, aldus de woordvoerster van de gemeente. “De eigenaar heeft voor vervangende woonruimte gezorgd.”
Paotheek
Het pand heeft regionale bekendheid, omdat jaren geleden een nog onbekende grappenmaker de eerste twee letters heeft omgedraaid. Het leverde het pand de naam ‘PAOTHEEK’ op.