Groepsfoto voor Telstar/Eendracht bij de legendarische strandrups.
Groepsfoto voor Telstar/Eendracht bij de legendarische strandrups.

De Zonnebloem geniet van strandwandeling

Actueel

Op dinsdag 25 juli hebben gasten van De Zonnebloem Nootdorp in Ter Heijde ervaren hoe het is om over het strand te rijden. 

De Strandrups “De Vrijheid” is speciaal ontwikkeld door het Platform Gehandicapten Westland voor mensen met een lichamelijke beperking. De chauffeurs zijn vriendelijke vrijwilligers en rijden met vijf kilometer per uur door de branding. Het was voor de Zonnebloemgasten de perfecte manier om gezellig samen met bekenden een “strandwandeling” te maken. Op het strand werd gereden in twee groepen van acht gasten. 

De eerste groep ging direct mee met de Strandrups. De tweede groep bleef in het Strandrestaurant Moment Beach en kreeg daar koffie of thee met heerlijke appeltaart. Een uur later kon groep twee, na het maken van de groepsfoto, plaatsnemen in de Strandrups. Het was voor alle gasten een geweldige ervaring. Ze konden een uur lang al rijdend heerlijk in de zon genieten van het zand en de zee. Zowel de gasten als de vrijwilligers, die met een eigen auto de gasten naar Ter Heijde hebben gebracht, kunnen met veel plezier terugkijken op deze mooie dag. 

Gezien de vele positieve reacties zal er komende maand nogmaals in Ter Heijde voor twee groepen Nootdorpse Zonnebloemgasten een strandrups middag worden georganiseerd.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant