De Ackerweide is enorm trots op deze schaaktalentjes.
De Ackerweide is enorm trots op deze schaaktalentjes.

Schaaktalentjes bij Octantschool Ackerweide

Sport

Op zondag 28 januari hebben drie teams met jonge schaaktalenten van Octantschool Ackerweide hun vaardigheden op de proef gesteld tijdens een spannend regionaal schaaktoernooi onder basisscholen. Dit toernooi vond plaats in Delft. Na een aantal spannende wedstrijden wist één team van Ackerweide zich te kwalificeren voor de halve finale in Den Haag.

In deze halve finale, wat gehouden werd op 11 februari, stonden ze opnieuw tegenover uitdagende tegenstanders. Er streden maar liefst 32 teams van verschillende basisscholen uit de regio voor een plekje in de finale. Het team van Ackerweide zette hun beste beentje voor en streed met alles wat ze hadden. Ze slaagden er uiteindelijk niet in om de finale te bereiken. Ondanks dat, was iedereen heel erg trots op hun inzet, teamwork en sportiviteit tijdens het hele toernooi. 

Ackerweide is trots op deze schaaktalentjes, die regelmatig met elkaar de schaaksport beoefenen onder leiding van meester Mark.

Octantschool Ackerweide feliciteert het schaakteam met hun inspanningen en bedankt alle ouders, begeleiders, leerkrachten en de organisatoren van het toernooi voor hun steun en aanmoediging.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant