
Ingezonden: Grote overlast
IngezondenDe jarenlange lekkage in de parkeergarage in het centrum van Pijnacker heeft onlangs opnieuw tot grote overlast geleid. Door een kortsluiting in een meterkast werken de lift en rolbaan van Dirk niet meer, en is de parkeergarage van Ackershof 2 grotendeels in duisternis gehuld. Ook de motoren voor de luchtbehandeling, die bij een te hoog koolmonoxidegehalte cruciaal zijn, zijn buiten gebruik. De noodverlichting functioneert nauwelijks.
De gemeente heeft inmiddels maatregelen genomen en een deel van de elektriciteit laten uitschakelen, maar dit is slechts een tijdelijke oplossing voor een structureel probleem.
Bewoners aan de Kerkweg kampen al jaren met wateroverlast in de parkeerkelder en hun bergingen. Dit heeft meerdere keren tot stroomstoringen geleid. Ondanks alle inspanningen van het bestuur van de VvE blijft een structurele oplossing uit. De eigenaar van het winkelcentrum en de parkeergarage wijzen naar elkaar, waardoor er niets gebeurt om de wekelijkse overlast te beëindigen.
Er wordt vermoed dat de lekkage wordt veroorzaakt door Dirk van den Broek, maar dit is niet met zekerheid vast te stellen. Het blijft onduidelijk waarom Dirk van den Broek niet actief meewerkt aan het opsporen en verhelpen van de oorzaak van deze hardnekkige lekkage.
Jaap Keppel, Pijnacker
















