Afbeelding

Albert Heijn Ackershof twee weken dicht

Actueel 6.694 keer gelezen

Pijnacker - De Albert Heijn in winkelcentrum Ackershof in Pijnacker sluit maandag 10 juni om 18:00 uur tijdelijk de deuren voor een ingrijpende verbouwing. De winkel wordt flink vergroot en krijgt een gloednieuwe inrichting. In de vernieuwde supermarkt komt nog meer aandacht voor vers, lekker en gezond eten. De feestelijke heropening vindt plaats op zaterdag 22 juni om 11:00 uur.

Het pand naast de Albert Heijn staat sinds de verhuizing van de Expert leeg. "Voor ons is dit een prachtige kans om onze winkel te vergroten en te moderniseren", legt supermarktmanager Arthur van der Pot uit. Dankzij die extra meters erbij hebben klanten straks keuze uit een veel uitgebreider assortiment. Ook krijgt de winkel een grotere groente- en fruitafdeling en een ruimere broodafdeling. "De heropening gaan we zeer uitgebreid vieren. Dan doen we samen met lokale verenigingen en een school. Op zaterdag 22 juni zijn er op het Raadhuisplein de hele dag leuke activiteiten. Iedereen is van harte welkom!"

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Een meerderheid stemde voor het ontwerpomgevingsplan, de vrijgave voor zienswijzen en de aanvulling van de Welstandsnota met de beleidsregel beeldkwaliteit Oranjepark.
Raad zet volgende stap voor woningbouwplan Oranjepark Politiek 7 uur geleden
U mag altijd de vlag uithangen.
Regels voor het uithangen van de Nederlandse driekleur Actueel 7 uur geleden
Foto: Sam Treewood / Regio 15
Brandgerucht bij voormalig CASA-schoolgebouw in Pijnacker Actueel 10 uur geleden 3
Schiehaven stond zelf ook op het podium.
Shantykorenfestival in Pijnacker Centrum weer een mooi feest Cultuur 10 uur geleden
De bloemschermen van de klimhortensia trekken veel hommels aan. (foto: Caroline Elfferich)
Hortensia’s vol bloemen Actueel 11 uur geleden
Ingrid, Sandra en Fabio voorspellen een groots evenement!
Bruidsmodeshow bij Veenhage tijdens feestmaand Zorg en welzijn 13 uur geleden

Uit de krant