Afbeelding

SKP start met aanleg glasvezel Berkenbuurt

Actueel 3.287 keer gelezen

Nadat de Heesterbuurt is afgerond, start SKP binnenkort in de Berkenbuurt (Pijnacker-Noord) met de aanleg van glasvezel. Omdat de straat hier toch open moet vanwege renovatiewerkzaamheden, wordt het kabelnet direct meegenomen.

Net als bij nieuwbouwprojecten kiest SKP bij renovatie voor glasvezel in plaats van coax. Dat betekent niet dat de rest van het dorp meteen op verouderde techniek draait, want ook via het coax-netwerk biedt SKP internetsnelheden tot wel 300 Mb.

Het hele netwerk in één keer afschrijven en vervangen, zou onnodig hoge kosten met zich meebrengen die zich ook doorvertalen in de tarieven. Om die reden bekijkt SKP per wijk of en wanneer renovatie van het netwerk nodig is en wat dan de geëigende techniek is.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Ook inwoners van Pijnacker-Nootdorp zijn van harte uitgenodigd om mee te doen aan de Droomtijdloop.
Inwoners uitgenodigd voor Droomtijdloop Sport 4 uur geleden
Foto: Christoph Mischke / instagram.com/mischkechristoph
Gabriël vice-wereldkampioen rhönradturnen: vier medailles Sport 19 uur geleden
Afbeelding
Najaarsactie bij Garagebox Pijnacker-Nootdorp: veilig opslaan met 50% korting Zakelijk 21 uur geleden
Afbeelding
Adinda van Delft speelt met PKO Cultuur 21 uur geleden
Afbeelding
Zondag 4 oktober 2026: de twaalfde editie van de Halve Marathon Oostland Sport 22 uur geleden
Afbeelding
PVC vloer kiezen zonder gedoe Zakelijk-nieuws-landelijk 22 uur geleden

Uit de krant