
Vernieuwing basketbalveld Pijnacker Zuid eindelijk van start
ActueelPijnacker - Politicus Janno Meijer van het lokale CDA heeft het destijds hoog op de agenda gezet, en nu gaat het eindelijk gebeuren: het basketbalveld in Pijnacker Zuid wordt vervangen.
Het veld ligt er al jaren slecht bij, terwijl veel jongeren er graag gebruik van maken. Nu is een bedrijf in opdracht van de gemeente begonnen met de werkzaamheden. Het veld zal ongetwijfeld snel weer prachtig worden, en veel sporters kunnen straks weer volop genieten van de vernieuwde faciliteiten.

Rondom het veld liggen echter nog veel stukjes rubber van het oude, versleten veld. Deze zijn vrij ver verspreid geraakt in de natuur, waar ze na verloop van tijd in de grond terechtkomen. Het zou wenselijk zijn als dit ook nog zo goed mogelijk opgeruimd wordt. Dan is het veld écht helemaal klaar!
















