Afbeelding

Bestuurder op de vlucht na ongeval

Actueel 8.297 keer gelezen

Delfgauw - Op de N470 bij Delfgauw heeft vannacht een eenzijdig ongeval plaatsgevonden. Omstreeks 01.50 uur ging het mis toen de automobilist vanuit Delft richting Pijnacker de macht over het stuur verloor, van de weg raakte en over de kop vloog.

De auto kwam uiteindelijk op de weghelft richting Delft tot stilstand. Een getuige zag het ongeval gebeuren en zag kort daarop iemand wegrennen. De getuige belde direct 112, waarna de politie, brandweer en ambulancedienst met spoed werden gealarmeerd.

Bij aankomst bleek de bestuurder inderdaad niet meer aanwezig te zijn. De brandweer heeft in de omgeving gezocht met onder andere warmtebeeldcamera’s om er zeker van te zijn dat de bestuurder niet tijdens zijn vlucht onwel was geworden. Ook andere politie-eenheden hebben in de omgeving naar de bestuurder gezocht, tot nu toe zonder succes.

Een van de wielen van de wagen is door de klap losgeschoten en belandde aan de andere zijde van de weg. In het voertuig werden ook meerdere blikjes en flesjes bier aangetroffen. Of dit de reden is dat de bestuurder er vandoor is gegaan, blijft een raadsel. Een berger heeft de auto en het losgeschoten wiel meegenomen. De politie heeft de zaak in onderzoek.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant