Dit boek is niet aan Frank Steenks besteed.
Dit boek is niet aan Frank Steenks besteed.

De kunst van het niets doen

Actueel

Bij de Zomermarkt in het CJMV-gebouw was zaterdag 15 juni de bekende Pijnackernaar Frank Steenks de hele dag actief bezig met van alles.

We kennen Frank van de Dorpskerk maar zeker ook van zijn plantsoenonderhoudsactiviteiten in Klapwijk. De voormalige kweker is vanaf het moment dat hij vanaf de Zuideindseweg naar het Vrouwenrecht in Klapwijk verhuisde, actief met ‘openbare werken’. Hij haalt onkruid uit de straat en deed tot voor kort allerlei werk in de plantsoenen. Onder meer het verwijderen van ‘invasieve braamstruiken’.
De gemeente droeg hem op daarmee te stoppen maar Frank ging door en werd toen door handhavers in de boeien geslagen en afgevoerd naar het politiebureau aan de Nootdorpseweg. Daar zat hij een paar uur redelijk comfortabel. De politie haalde thuis zijn medicijnen op en hij kreeg een lekkere warme maaltijd. Nog voordat de avond ten einde was, stond Frank weer op vrije voeten.
Nader contact met de gemeente wees uit dat hij bepaalde onderhoudswerkzaamheden niet meer mocht doen. Een bepaald deel van Klapwijk mag hij onderhouden. Onkruid uit de straat halen en zwerfvuil opruimen mag hij ook blijven doen. Frank vindt het wel een inperking maar hij aanvaardt het nieuwe regime. Hij wil en moet bezig blijven. De kunst van het niets doen beheerst hij niet… (SO)

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

In zijn werkplaats aan de Hankweg is ‘de man van staal’ lekker bezig.
De dieren van Wesley Kerklaan zijn een staaltje van metaalkunst Zakelijk 20 minuten geleden
Afbeelding
Vacature in Pijnacker: Engelsman Hoveniers zoekt huishoudelijke hulp Zakelijk 25 minuten geleden
Afbeelding
Tim & Faab XXL brengen ‘Purple & Gold’ naar Het Witte Paard in Nootdorp Zakelijk 30 minuten geleden
Afbeelding
Wintertijd begint onstuimig met regen en mogelijk storm Actueel 46 minuten geleden
Lars Schmidt nieuw in de hoofdmacht van Avanti/Post Makelaardij en direct scherp met vier doelpunten (foto: Aleid Auwerda)
Avanti/Post Makelaardij opent Haagse Korfbaldagen uitstekend Sport 58 minuten geleden
Afbeelding
Pietje (Pita) van Velzen - Roskam overleden Familiebericht 4 uur geleden 39

Uit de krant