
Lekker veel chaos in toneelstuk Het Voetlicht
Actueel 1.935 keer gelezenHet Voetlicht, toneelvereniging te Nootdorp, begint vrijdagavond 27 oktober in Theater CulturA & Zon in de Dorpsstraat Nootdorp met het opvoeren van het ouderwetse blijspel ‘Hotel te koop’. Daarna wordt het stuk opgevoerd op zaterdag 28 oktober, vrijdag 3 en zaterdag 4 november, steeds vanaf 20.00 uur. En tot slot zondag 5 november vanaf 14.00 uur.
Een beetje sjofel hotel staat te koop en ene Hans heeft wel belangstelling. Al gauw blijkt dat Hans toch wat andere bedoelingen heeft dan de verkoper voor ogen had. Dit leidt tot allerlei verwikkelingen die niet louter zakelijk zijn maar ook heel privé en persoonlijk. Zondag waren we even bij ‘de doorloop’ en toen was te zien dat het publiek van alles kan verwachten. De nodige chaos op het toneel maar ook tempo.
Regisseur Vincent Prenger eist vaart in het stuk. Het publiek moet voortdurend weer nieuwe verwikkelingen voorgeschoteld krijgen. We spraken ook wat spelers. Mensen van verschillende leeftijden die energiek en vol overgave zich op of in hun rol storten. We zien ervaren mensen als Hans Dobbe, Thea van der Helm en René Speelman wiens dochter Lilian debuteert, wat ook geldt voor Miranda en Sandra. Zie verder: www.hetvoetlicht.com.
















