Afbeelding

Baby Noud mag geen bezoek: stuur een kaartje!

Actueel 4.756 keer gelezen

Pijnacker - We hebben het natuurlijk terecht over onze ouderen in deze moeilijke tijd. Maar wat denk je van pappa's en mamma's met een pasgeboren baby... Ook deze groep heeft het lastig!

"M’n nichtje Shaylene Rutten en Maarten Peters hebben gisteren een zoontje Noud gekregen", vertelt Marianne Oudshoorn-Rutten aan Telstar Online. "De kersverse oma’s en opa’s mogen niet op kraamvisite maar op raamvisite. Niemand mag voorlopig op kraamvisite komen. Het gaat prima met het jonge stel en zijn helemaal in love met kleine Noud, maar een kaartje of een tekening zou alles natuurlijk compleet maken!"

Overspoel dit jonge, aan huis gekluisterde gezin zonder bezoek met een leuke kaart, tekening of brief met wat lieve woordjes!

Shaylene en Maarten en baby Noud
p/a Kraaienburg 23

2641 MB Pijnacker


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Sam Treewood / Regio 15
Brandweer opnieuw uitgerukt naar voormalig CASA-schoolgebouw in Pijnacker Actueel 15 minuten geleden
Pijnackerse Water Vrienden presteren sterk tijdens het Lange Baan Zwem Kampioenschap in het Hofbad.
Persoonlijke uitdagingen ‘gewonnen’ bij LBZK Hofbad Sport 8 uur geleden
Foto: Rianne Veeninga / Kleintje Fotografie
Maandverwachting: tweede junihelft verloopt zomers met veel zon Actueel 12 uur geleden
Nasime Nefzi speelde bij RKDEO zaalvoetbal en kende al een aantal spelers uit de selectie. Foto: Sander de Hollander
Nasime Nefzi maakt overstap naar voetbalclub RKDEO Sport 13 jun, 12:49
Afbeelding
Hockeysters Felien en Floortje willen Nederlands kampioen worden Sport 13 jun, 09:00
Trainer Rick, Ron, en penningmeester Theo en voorzitter Shelley.
BVDEO klaar voor nieuw en sterk badmintonseizoen Sport 12 jun, 19:00

Uit de krant