Voorzitters Anja van Dam (DSVP) en Cees van der Ende (Stichting STREEP) ondertekenen de samenwerkingsovereenkomst.
Voorzitters Anja van Dam (DSVP) en Cees van der Ende (Stichting STREEP) ondertekenen de samenwerkingsovereenkomst.

Stichting STREEP ondersteunt DSVP in natura met diensten

Zorg en welzijn 1.507 keer gelezen

Stichting STREEP gaat DSVP ondersteunen naar aanleiding van de recente problemen met het dak van de sporthal. De stichting — Stichting Training Reanimatie EHBO Evenementen Pijnacker — verzorgt EHBO-inzet bij onder meer sporttoernooien, wielerwedstrijden en wijkactiviteiten. Daarnaast organiseert zij reanimatie- en EHBO-cursussen, onderhoudt AED’s en is zij reanimatiepartner van de Hartstichting en het oproepsysteem HartslagNu.

Het bestuur van STREEP heeft besloten DSVP in 2026 in natura te ondersteunen met diverse diensten. Zo wordt bij grote evenementen, zoals meiden- en jeugdtoernooien, een volledig EHBO-team met materiaalwagen en hulpmiddelen kosteloos beschikbaar gesteld. Ook kunnen trainers, leiders en andere vrijwilligers gebruikmaken van instructeurs en reanimatiepoppen voor opleidingen. De totale waarde van deze ondersteuning bedraagt 526,34 euro.

Samenwerking
Op zaterdag 21 februari bekrachtigden voorzitters Anja van Dam namens DSVP en Cees van der Ende namens STREEP de samenwerking met hun handtekeningen. Beide organisaties spreken de hoop uit dat andere partijen het voorbeeld volgen, zodat de sporthal van DSVP zo spoedig mogelijk weer volledig in gebruik kan worden genomen.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant