Erik Bevaart en cineast Wim Meijer.
Erik Bevaart en cineast Wim Meijer.

Videowerk Erik Bevaart te zien op SKP-kanaal 23

Actueel 4.052 keer gelezen

Pijnacker - Tot en met 22 december is op kanaal 23 van SKP, de lokale kabeltelevisie, een overzicht te zien van het videowerk van Erik Bevaart. Elke dag worden memorabele interviews herhaald die Erik maakte met dorpsgenoten. De redactie plaatst dagelijks een nieuwe video, die gedurende de dag wordt herhaald.

Afgelopen zaterdag overleed Erik Bevaart plotseling. Naast zijn werk als schrijver voor de lokale krant, maakte hij samen met de eveneens te jong overleden Wim Meijer het programma OL-TV, ofwel “Ouwe Lullen TV”, zoals het tweetal zelf had bedacht. Overigens noemde Erik TelstarTV op kanaal 23 altijd B-TV, vanwege het amateuristische karakter van het programma. Die kwalificatie werd door de redactie altijd als een geuzennaam gezien.

Met het overzicht op SKP-kanaal 23 krijgt het werk van Erik Bevaart een waardig eerbetoon en kunnen inwoners opnieuw genieten van zijn bijzondere interviews en unieke kijk op het dorpsleven.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant