Afbeelding

Jongeren gooien water op voorbijgangers vanaf parkeerdak in Nootdorp

Actueel 6.788 keer gelezen

Nootdorp - Jongeren hebben vanaf het parkeerdak aan De Parade water gegooid op voorbijgangers. Handhavers van de gemeente Pijnacker-Nootdorp zagen dit gebeuren tijdens hun ronde en hebben ingegrepen.

De jongeren zijn ter plaatse aangesproken op hun gedrag. In één geval is er contact opgenomen met de ouders van een van de betrokken jongeren. De gemeentelijke opsporingsambtenaren vragen om verkoeling bij warm weer op een respectvolle manier te zoeken en geen overlast te veroorzaken voor anderen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nootdorpse Kermisweek: vakantie in eigen dorp! Complete programma 1 uur geleden
Afbeelding
Grootse Summer Sale bij Tuincentrum De Driesprong: hoge kortingen op tuin, sfeer en buitenleven Zakelijk 1 uur geleden
Afbeelding
Vrouwen geschrokken na schennispleging in de Groenzoom: hardloopster schakelt politie in VIDEO 2 uur geleden 1
Foto: ingezonden
Toekomstig Oranjepark verloedert: bewoners eisen actie van gemeente Actueel 3 uur geleden 2
Tuindershof smacht naar een beetje water. De verdroogde meander en uitgedroogde vegetatie maken de gevolgen van de historische droogte zichtbaar.Foto: Martijn Mastenbroek
Historische droogte treft Nederland: ook zorgen over waterbeheer in Tuindershof Actueel 3 uur geleden 1
Foto: ingezonden
Vuilnisbelt op Sportlaan groeit: ‘Het lijkt hier wel een milieustraat’ Actueel 3 uur geleden 12

Uit de krant