De vossenjacht op de Johannesschool was een vrolijk feestje met verklede ouders en oud-leerlingen, puzzels en lekkers van de Paashaas!
De vossenjacht op de Johannesschool was een vrolijk feestje met verklede ouders en oud-leerlingen, puzzels en lekkers van de Paashaas!

Paasfeest en fantastische vossenjacht op de Johannesschool

Actueel

Een lekker ontbijtje in de klas, een Paasviering in de Theaterzaal én een gezellige vossenjacht? Ja, donderdag 2 april was een dag vol belevenissen op de Johannesschool in Pijnacker. Alle kinderen hadden iets lekkers van huis meegebracht, dat tijdens het ontbijt met elkaar gedeeld werd. 

Daarna was het tijd voor de Paasviering. Een Paasviering met liedjes van iedere groep en er werd een mooi verhaal voorgelezen. Uiteraard door voorleeskampioen Sophie, want zij kan dat ontzettend goed. Na de lunch gingen de kinderen in groepjes de wijk in voor een vossenjacht. Heel veel enthousiaste ouders én oud-leerlingen hadden zich prachtig verkleed! De kinderen kregen van iedere vos een woord en de twaalf woorden samen vormden een zin met een opdracht. “Dat was echt nog wel een puzzel, juf, maar we hebben de oplossing gevonden!” Op zoek dus naar de Paashaas die zich ergens in school verstopt had. Mét iets lekkers voor alle kinderen. Het was een vrolijke dag vol activiteiten voor en met de hele school. Want samen school zijn is fijn, leerzaam én gezellig!