Leden van Multi Bridge genoten eind oktober in Made van gezellig bridgen en elkaar ontmoeten.
Leden van Multi Bridge genoten eind oktober in Made van gezellig bridgen en elkaar ontmoeten.

Een weekendje gezellig met Multi Bridge naar Hotel Made

Sport

De bridgeclub “Multi Bridge” vindt het belangrijk dat er naast het bridgen zelf, ook een gezellige ontmoetingsplek gecreëerd wordt voor iedereen. Daarom organiseert de club verschillende gezellige drives en organiseert elk jaar het bridgeweekend. 

Zo verzamelden de leden zich eind oktober weer in een hotel in Made om met elkaar te bridgen, te kletsen en te lachen. De activiteitencommissie had weer heel goed werk verricht en ondanks het slechte weer was het een heerlijk weekend. De commissie zorgde voor lekker eten en drinken en goed georganiseerde bridgedrives, met mooie prijzen. Bridge heeft vaak een stoffig imago, maar het is vooral een sociale en gezellige denksport, zodat de hersens in conditie worden gehouden. 

Verschillende bridgeverenigingen organiseren cursussen waar op een leuke manier het spel aangeleerd wordt. Multibridge zal in de toekomst op maandagmiddag dit gaan organiseren, niet iedereen wil namelijk ’s avonds over straat. Als u interesse heeft, houdt dan de aankondigingen in de gaten. Blijf fit, zowel lichamelijk als geestelijk. Kom gerust eens kijken in het Denksporthuis aan de Thorbeckelaan.