
Biljartkampioenschap libre van start
Het zogenoemde librekampioenschap van Pijnacker-Nootdorp is vorige week woensdag van start gegaan bij Café De Guyter.
Het was de hoogste tijd dat er weer een eens een centraal biljartkampioenschap voor heel Pijnacker-Nootdorp werd gehouden. Doordat De Drie Heeren niet meer beschikbaar was als biljartlocatie, is het bandstootkampioenschap in het najaar niet doorgegaan. Mogelijk wordt dit gehouden na het librekampioenschap, ook in De Guyter.
Eerst echter het librekampioenschap dat altijd wordt georganiseerd door biljartvereniging De Guyter. Dat is één van de weinige locaties die nog twee biljarts heeft.
De Guyter was vorige week woensdag weer omgetoverd tot een biljartwalhalla. Voor dit toernooi, dat mogelijk gemaakt is door de medewerking van diverse sponsoren, hebben ruim vijftig deelnemers uit Pijnacker, Nootdorp, Delfgauw en Berkel zich opgegeven. De eerste weken de kwalificatieronden gespeeld worden. Elke ingeschreven speler zal twee moyennepartijen spelen De 32 hoogst genoteerde spelers gaan daarna uitmaken wie rond 29 maart de finale mag spelen, met als inzet de trofee die nu in bezit is van van vorig jaar, Nico Wubben. De eerste partijen waren wisselend in niveau. Alex van Soldt maakte de meeste punten en had de beste score.