Logo telstar-online.nl

Sportprogramma’s

  •   keer gelezen   Sport

Door gebrek aan redactionele ruimte in de krant is het sportprogramma deze week te vinden op Telstar Online.

Oliveo Voetbal

Jeugd

Zaterdag 8 oktober

15.00 Oliveo A1 - Quick Boys A2

12.30 Oliveo A2 - BMT A1

16.15 Oliveo A3 - VOC A3

12.30 Oliveo B1 - Vitesse Delft B1

14.30 Oliveo B2 - Concordia B2

10.30 Oliveo B3 - Deltasport B2

15.00 Wippolder B3 - Oliveo B4

13.15 HBS C1 - Oliveo C1

11.45 Wippolder C2 - Oliveo C2

10.00 Wippolder C3 - Oliveo C3

10.45 DVC C1 - Oliveo C4

11.00 VVSB D1 - Oliveo D1

08.30 Te Werve E3 - Oliveo E8

09.00 Oliveo F8 - Escamp hsv F4

10.30 GONA G1G - Oliveo G1

Senioren

Zaterdag 8 oktober

13.00 Honselersdijk 7 (zat)- Oliveo 1 (zat)

Senioren

Zondag 9 oktober

14.00 Oliveo 1 - Wilhelmus 1

11.00 Oliveo 2 - Wilhelmus 2

11.00 Schipluiden 2 - Oliveo 3

12.00 Oliveo 4 - SEP 3

12.00 Naaldwijk 2 - Oliveo 5

13.00 Oliveo 6 - Wanica Star 5

10.00 Concordia VE2 - Oliveo VE1

Zaalvoetbal

Maandag 10 oktober

20.00 Lugdunum 3 - Oliveo 2

Woensdag 12 oktober

20.30 Oliveo 3 - RVC '33 1

19.30 Oliveo 6 - MVV '27 3

22.00 Tutor 6 - Oliveo 8

Donderdag 13 oktober

19.30 Oliveo 7 - MSV '71 6

20.30 Oliveo 5 - SVC'08 4

Vrijdag 14 oktober

19.00 Juvente 5 - Oliveo 4

21.00 Watergras 1 - Oliveo 1

Oliveo Handbal

Zaterdag 8 oktober

11.00 GE1-Snelwiek E1

13.35 HC2-DES C1

14.25 HC1-Gemini C1

15.30 DB1-Snelwiek B1

10.50 Gemini C3-DC3

11.00 Ventura GD1-GD1

11.40 TOGB C2-DC2

12.40 Conventus GC1-GC1

12.40 Treffers B1-HB2

13.35 DWS GD2-GD2

14.30 Quintus C1-DC1

16.00 DB2-Savosa B1

Zondag 9 oktober

11.00 Heren 2- DES 1

12.10 Dames 3-MOK 1

11.00 Kwieksport A1-DA1

11.00 Wings 1-Dames 1

14.45 Westlandia A1-HA1

DEO Volleybal

Dinsdag 4 oktober

18:30 DEO MB 1 - Kratos '08 MB 1 Jan Janssenhal

21:15 DEO XR 1 - DSOV XR 2 Jan Janssenhal

Vrijdag 7 oktober

19:30 DEO DS 3 - Punch DS 5 Jan Janssenhal

19:30 DEO DS 1 - VISADE Voorb... DS 3 Jan Janssenhal

19:45 Liusna DS 2 - DEO DS 2 Ter Specke

21:30 DEO HS 2 - Pijlslag Qui... HS 2 Jan Janssenhal

21:30 DEO HS 4 - Inter Rijswi... HS 7 Jan Janssenhal

21:30 Kratos '08 HS12 - DEO HS 3 Tanthof

Zaterdag 8 oktober

15:30 Zovoc MC 2 - DEO MC 1 Noord-Westerhal

Avanti

Zaterdag 8 oktober

15:30 Avanti 1 - Tilburg 1

14:00 Avanti 2 - DVO 3

14:00 ZKC '31 2 - Avanti 3

14:30 ACKC 2 - Avanti 4

14:00 Excelsior 4 - Avanti 5

12:30 Avanti 6 - DES 3

14:00 ALO 5 - Avanti 7

15:30 Avanti 8 - Paal Centraal 2

16:30 Weidevogels 5 - Avanti 9

11:00 Avanti 10 - Velocitas 7

14:45 Fluks 6 - Avanti 11

17:00 Avanti A1 - Excelsior A1

12:30 IJsselvogels A1 - Avanti A2

15:30 Eibernest/Vrolijk A1 - Avanti A3

12:30 Avanti A4 - VEO A3

17:00 Avanti A5 - ONDO A3

17:00 De Meervogels A4 - Avanti A6

12:00 GKV A3 - Avanti A7

14:00 Avanti A8 - De Meervogels A5

14:00 Fortuna/MHIR B2 - Avanti B1

12:45 Eibernest/Vrolijk B1 - Avanti B2

10:15 Avanti B3 - Futura B1

10:00 KVS B2 - Avanti B4

14:15 Aurora B2 - Avanti B5

11:30 Avanti C1 - Futura C1

12:15 Fortuna/MHIR C2 - Avanti C2

13:05 DKC C2 - Avanti C4

11:00 Ready C2 - Avanti C5

09:15 Avanti C6 - Tempo C4

11:15 De Meervogels C4 - Avanti C7

09:00 KVS D2 - Avanti D1

10:00 Avanti D2 - De Meervogels D2

09:00 Avanti D3 - ONDO D2

09:00 ONDO D4 - Avanti D4

10:30 Avanti D5 - Eibernest/Vrolijk D2

09:00 Tempo D4 - Avanti D6

09:30 Excelsior D3 - Avanti D7

11:45 Fortuna/MHIR E1 - Avanti E1

09:30 Avanti E2 - Excelsior E2

11:00 Die Haghe E2 - Avanti E3

12:00 Avanti E4 - Fluks E1

10:00 Refleks E3 - Avanti E5

10:00 Die Haghe E3 - Avanti E6

11:00 Avanti E7 - Ready E2

13:00 Avanti F1 - De Meervogels F1

11:30 DES F2 - Avanti F2

10:00 Avanti F3 - Fortuna/MHIR F5

DSVP

Woensdag 5 oktober

20:00 SEP O23 - DSVP O23

19:00 DSVP MA1 - DSVP MB2

21:00 Semper Altius 6 - DSVP Z1

Hal: De Schilp

Vrijdag 7 oktober

20:00 OACN-Boys DA3 - DSVP ZDS2

Hal: Den Oert

Zaterdag 8 oktober

14:30 DUNO 1 - DSVP 1

12:00 MVV '27 2 - DSVP 2

15:00 Forum Sport 5 - DSVP 3

15:00 Honselersdijk 4 - DSVP 4

12:45 DSVP 5 - KSD 3

12:30 Schipluiden 2 - DSVP 6

14:30 DSVP 7 - Ariston'80 6

14:30 Nat.Ned. DH 2 - DSVP 8

14:00 Hoekpolder 1 - DSVP 9

14:30 DSVP 10 - VDL 6

16:15 Voorschoten'97 VE2 - DSVP VE1

12:00 RAS VE2 - DSVP VE2

14:30 DSVP DA1 - Jodan Boys DA2

11:00 DSVP DA2 - Koudekerk DA1

12:45 DSVP MA1 - MSV'71 MA1

11:00 DSVP MB1 - Polanen MB1

12:45 DSVP MB2 - Dilettant MB1

09:45* DSVP C4M - Zestienhoven C2

09:45* DSVP MC1 - SJC MC2

11:15 DSVP D5M - DSVP MD1

11:15 DSVP D5M - DSVP MD1

10:00 Polanen ME1 - DSVP ME1

14:00 DHL A1 - DSVP A1

14:30 DSVP A2 - MVV '27 A2

12:15 VOC B2 - DSVP B1

13:00 Den Hoorn B3 - DSVP B2

11:30 VFC B5 - DSVP B3

12:45 DSVP B4 - Zoetermeer B5

10:30 Wippolder C1 - DSVP C1

11:15 DHC C3 - DSVP C2

11:15 DSVP C3 - RVA Anadolu C1

11:30 Den Hoorn D5 - DSVP D3

08:30 DSVP D6 - DSVP D4

08:30 DSVP D6 - DSVP D4

10:15 Groeneweg E2 - DSVP E2

08:45 DSVP E4 - TOGB E4

14:30 Wippolder E8 - DSVP E6

09:45 DSVP F2 - Laakkwartier F1

08:45 DSVP F3 - Erasmus F1

08:45 DSVP F4 - Oliveo F4

09:00 Erasmus F2 - DSVP F5

08:45 DSVP F6 - DSVP F8

09:45 DSVP F7 - Laakkwartier F3

09:30 DHL F6 - DSVP F9

09:00 Erasmus F4 - DSVP F11

Overige teams zijn (nog) vrij

Maandag 10 oktober

21:00 FCW/Event Pl. DS2 - DSVP ZDS1

Hal: Sosef

Dinsdag 11 oktober

19:00 DSVP Z1 - RKDEO 3

20:00 DSVP Z2 - RKDEO 7

21:00 Exact 2 - DSVP Z3

Hal: Buitenhof

21:00 DSVP ZDS2 - De Musschen DS1

Meer berichten