Privacylek buurtapp Nextdoor
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227763&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo telstar-online.nl

Privacylek buurtapp Nextdoor

  •   1610 keer gelezen   Actueel

Pijnacker-Nootdorp - Ook in onze gemeente wordt veelvuldig gebruik gemaakt van de buurtpreventie-app Nextdoor. Een onzer redacteuren ontdekte vandaag een privacylek in de app.

"Via de zogenoemde referrer-statistieken, ofwel de pagina of app waarvandaan naar een internetpagina wordt doorverwezen, zijn de namen en e-mailadressen van de gebruikers volledig inzichtelijk", zegt verslaggever Martijn Mastenbroek. Op zijn persoonlijke blog geeft hij tekst en uitleg over het privacylek. Hij heeft het bedrijf inmiddels op de hoogte gebracht, maar nog geen reactie gekregen.

Nextdoor is een besloten buurtcommunicatieplatform en sinds februari 2016 in Nederland actief. Nextdoor komt uit Silicon Valley in Amerika en is in 2011 opgericht door Nirav Tolia. Momenteel zijn er duizenden aangesloten wijken buurten in Nederland, de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk.

Update
Er wordt een intern onderzoek ingesteld naar het 'lek' en inmiddels is de fout getackeld, meldt Nextdoor. "De privacy van onze leden heeft onze hoogste prioriteit."


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227763&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9767773&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227765&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>