
Elke kiezer krijgt een eigen potlood
Pijnacker-Nootdorp - Op 17 maart 2021 vinden de Tweede Kamerverkiezingen plaats. Ook de gemeente Pijnacker-Nootdorp neemt uiteraard strenge voorzorgsmaatregelen om de verkiezingen in tijden van corona zo veilig mogelijk te laten verlopen.
Zo ontvangt iedere kiezer een eigen potlood om te stemmen, bevestigt een woordvoerder tegenover Telstar Online. In de Haagse regio worden onder andere kuchschermen ingezet en dragen stembureauleden chirurgische mondneusmaskers en wegwerphandschoenen. Ook worden er dit jaar meer stembureauleden ingezet.
Potlood
In Pijnacker-Nootdorp krijgt iedereen een eigen potlood om mee te stemmen, maar het potlood moet bij het verlaten van het stembureau wel worden ingeleverd, zodat deze bij een volgende verkiezing weer kan worden gebruikt nadat deze zijn schoongemaakt. De gemeente heeft 35.000 nieuwe potloden voor de komende verkiezingen.
-
14:01
2
-
1 dag geleden
-
Radio 1 dinsdag in Pijnacker-Nootdorp
1 dag geleden
-
1 dag geleden
2
-
Is de overheid betrouwbaar?
1 dag geleden
16
-
Aantal hypotheekaanvragen onder 55-plussers blijft sterk stijgen
1 dag geleden
1
-
2 dagen geleden
6
-
Fietsvakantie in Duitsland met Tour de Frans
2 dagen geleden
-
Brownie alert! Bestel brownies en steun het goede doel
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
13
-
De Zegwaardlocatie
3 dagen geleden
15
-
3 dagen geleden
16
-
3 dagen geleden
9
-
Pijnackernaar aangehouden na beklimmen brugwachterstoren
3 dagen geleden
2
-
Dorp opgeschrikt door zeer zware knallen
4 dagen geleden
35
Nieuwsoverzicht
-
Rotterdam The Hague Airport krijgt natuurvergunning
14:01
2
-
Elektrische fiets gestolen: fiets, dan wel getuigen gezocht!
1 dag geleden
-
Radio 1 dinsdag in Pijnacker-Nootdorp
1 dag geleden
-
Bergboezem gesloten tijdens broedseizoen
1 dag geleden
2