Activiteit: Boekenmarkt met schilderijenveiling
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227763&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo telstar-online.nl
  • Alles
  • (1)
    Theater
  • (75)
    Muziek
  • (12)
    Film
  • (108)
    Evenement
  • (4)
    Lezingen
  • (36)
    Sport

Boekenmarkt met schilderijenveiling

zondag 17 november 10:00 t/m 16:00 uur

Zondag 17 november is er weer tweedehands boekenmarkt aan de Veenweg in de Parochiezaal naast de kerk. Vele honderden boeken liggen op u te wachten. Prijzen zijn vanaf 1 euro. De keuze is groot. U bent welkom van 10.00 – 16.00 uur. Deze keer is er ook een veiling van schilderijen. Ze zijn ter beschikking gesteld door Diana van Maanen uit een erfenis van haar opa Leo Joannes van Tartwijk (1896 – 1980). Het betreft (merendeels) ingelijste landschappen, stadsgezichten, portretten en stillevens in diverse maten in aquarel, acryl en olieverf. Van Tartwijk was autodidact, lid van de Haagse schilderkring Matuvu (= Kijk mij nou!) en exposeerde onder andere in Pulchri. Prijzen zijn vanaf € 40,-. Bieden is mogelijk. De opbrengst van boeken en schilderijen is voor het onderhoudsfonds van de kerk. De toegang is gratis. Inlichtingen: Ron Labordus, T 015 3108249.

Foto: Diana van Maanen laat een van de schilderijen van haar opa zien. Een deel van de erfenis wordt geveild voor de RK Kerk aan de Veenweg.

deel deze activiteit

Locatie

Parochiehuis
Nootdorp
Veenweg 36
2631cl

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9767773&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227765&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=telstar-online.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=263,264" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>