Kunst, Keijzershof en camera's
18 november 2011 9:18 | 1302 keer bekeken | Nieuws » TelstarTV
VIDEO Pijnacker-Nootdorp – De Parade in Nootdorp is de afgelopen maand meerdere malen opgeschrikt door inbraakgeweld. Veel ondernemers pleiten daarom voor cameratoezicht in de Parade om veiligheid te waarborgen, maar niet iedereen in de gemeenteraad ziet dit als ultiem redmiddel.
Bewoners van woonzorgcentrum ’t Hofland aan de Oranjelaan zijn begin deze maand vertrokken uit het centrum van Pijnacker. Ze hebben nu een spiksplinternieuw onderkomen in Keijzershof. Wij namen een kijkje aldaar en gingen in gesprek met een aantal bewoners.
Wie nu vanaf Ypenburg de gemeente binnenrijdt kan niet om het nieuwe kunstwerk ‘De Slangendrager’ heen. Het helblauwe gevaarte schreeuwt namelijk om aandacht. Wat vindt de Nootdorper van het beeld?
2 reacties op dit bericht
Wanneer je inlogt, kun je op dit bericht reageren.
Nog geen lid? Meld je dan gratis aan.