Nieuws uit Pijnacker-Nootdorp - Donderdag 17 mei, 16:11

Douchen is het leukste van het voetballen

19 januari 2012 10:22 | 859 keer bekeken | Nieuws » Sport

Pijnacker - Oliveo hervat zondag de voetbalcompetitie met een thuiswedstrijd tegen Full Speed. Pupil van de Week is de achtjarige Tommy van Velzen uit de F4. Deze leerling van groep 4 van de Josephschool vindt voetballen geweldig maar het allerleukste vindt hij douchen na de wedstrijd. Dat zegt hij in het thuisorgaan van Oliveo, de Blauw Witte Supporter.

Deze Pupil van de Week verricht zondag om 14.00 uur de aftrap op De Groene Wijdte en brengt daarbij een bal in beweging die is geschonken door Telstar Uitgeverij & Media. RKDEO hervat de competitie met een uitpot bij GONA: op 5 februari is het trouwens Oliveo-RKDEO.

SV Nootdorp speelt zaterdag de derby tegen en bij BVCB in Bergschenhoek. Zaterdag won de SV de inhaalwedstrijd tegen Breukelen met 1-0. Koploper DSVP gaat op bezoek bij Valken ’68, altijd lastig.

Plaats als eerste een reactie op dit bericht

Wanneer je inlogt, kun je op dit bericht reageren.
Nog geen lid? Meld je dan gratis aan.

Elke vrijdag TelstarTV