Aanhoudingen op N470 na mishandeling
22 januari 2012 15:39 | 1560 keer bekeken | Nieuws » Regio
Zoetermeer - Politieagenten hielden zondag 22 januari om 05.50 uur drie Rotterdammers aan op verdenking van het plegen van openlijk geweld op de Van der Hagenstraat in Zoetermeer. Een 23-jarige Zoetermeerder raakte daarbij gewond.
Toen de politie naar aanleidjng van meerdere telefonische meldingen ging kijken, troffen zij een 23-jarige man aan die flink onder het bloed zat. Hij verklaarde dat hij was mishandeld en met een stok was geslagen door een groep personen die daarna waren wegreden in een auto.
Omdat het kenteken van de auto bekend was, konden politie gericht naar deze auto uitkijken. Op de N470 zagen de agenten de auto rijden. Omdat er mogelijk sprake was van een vuurwapen werden de mannen via een 'autoprocedure' aangehouden. Hierbij werd een vuurwapen aangetroffen. De drie mannen in de leeftijd van 21, 35 en 26 jaar werden ingesloten voor nader verhoor. De GGD behandelde het slachtoffer aan zijn verwondingen.
Plaats als eerste een reactie op dit bericht
Wanneer je inlogt, kun je op dit bericht reageren.
Nog geen lid? Meld je dan gratis aan.