Nieuws uit Pijnacker-Nootdorp - Donderdag 17 mei, 15:10

Richel nader bekeken

23 januari 2012 14:03 | 2054 keer bekeken | Nieuws » Actueel

Pijnacker - Dit is de bewuste richel op het Raadhuisplein in Pijnacker waardoor zaterdagavond een vrouw gewond raakte.

De vrouw struikelde op de stoeprand en brak haar heup. Haar metgezel viel ook en liep hoofdletsel op. Op deze archief-foto is de bewuste rand/richel te zien.

3 reacties op dit bericht

SE
25-1-2012 9:33:03

Vroeger stonden daar paaltjes.Zet die weer terug en je bent gelijk af van die auto"s op het raadhuisplein

Lalleman
23-1-2012 21:35:48

Het is best een behoorlijke richel, ik kan me voorstellen dat je er over kunt vallen. Voor rolstoelgebruikers is de richel ook niet erg vriendelijk. ALs ik vanaf de Rabobank naar het Raadhuisplein ga, dan moet ik helemaal naar de dierenwinkel rijden om daar het plein op te komen! Heiltje Lalleman

zomaar iemand
23-1-2012 14:51:42

De bestrating is nogal beschadigd doordat "voetgangers" gebied nogal intensief wordt gebruikt door allerlei (vracht) verkeer. Een ongeluk ligt hier altijd op de loer. Voor de dames: sterkte en beterschap !

Wanneer je inlogt, kun je op dit bericht reageren.
Nog geen lid? Meld je dan gratis aan.

Elke vrijdag TelstarTV